ltimo conciertoAZKEN KONTZERTUA

Euskadiko Orkestra Sinfonikoa - Agenda

Aurreko irudia
 Hurrengo irudia

Agenda

Agenda honetan Euskadiko Orkestrak hurrengo hilabeterako programatuta dituen jarduera guztiak biltzen dira, bai ekoizpen propioko jarduerak, Abonu Denboraldia, Miramongo Matinéeak zikloa eta Musika Familian, besteak beste, bai gure orkestrak talde gonbidatu gisa parte hartzen dueneko beste jarduerak, hala nola Bilboko Opera Denboraldia, musikaldiak, ezohiko kontzertuak, birak, etab.

mes anteriorOTSAILA 2017 mes siguiente
ALARAZOGORLAIG
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

Bilaketak hiriaren arabera egin ditzakezu.

Sarrerak erostea

Hurrengo kontzertuak

 

1 2 3 

  hurrengoa

18/02/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Bilbao / Bilbo
  • Ordua: Palacio Euskalduna Jauregia, 20:00h
  • Programa: OLBE: Don Giovanni

Keri-Lynn Wilson, musika-zuzendaria
Jonathan Miller, eszena-zuzendaria
Simon Keenlyside, baritonoa Don Giovanni
Simon Orfila, baxua Leporello
Davinia Rodríguez, sopranoa Donna Anna
Serena Farnocchia, sopranoa Donna Elvira
José Luis Sola, tenorra Don Ottavio
Miren Urbieta-Vega, sopranoa Zerlina
Giovanni Romeo, baxua Masetto
Gianluca Buratto, baxua Il Commendatore
Bilboko Opera Abesbatza (Boris Dujin, zuzendaria)
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

» Joan programaren xehetasunera

20/02/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Donostia / San Sebastián
  • Ordua: Miramongo egoitza, 10:00h/11:15h
  • Programa: Eskola Kontzertuak: "Ene haize maitea"

Euskadiko Orkestra Sinfonikoko haize-metal boskotea
Didier Bousquet, Miguel Echepare, tronpetak
Jean-Luc Casteret, tronpa
Arnaud Mandoche, tronboia
Óscar Abella, tuba

Anthony Lafargue, bateria
Ana Eguiazabal, aurkezlea
Larraitz Ugartemendia, klake

» Joan programaren xehetasunera

21/02/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Donostia / San Sebastián
  • Ordua: Miramongo egoitza, 10:00h/11:15h
  • Programa: Eskola Kontzertuak: "Ene haize maitea"

Euskadiko Orkestra Sinfonikoko haize-metal boskotea
Didier Bousquet, Miguel Echepare, tronpetak
Jean-Luc Casteret, tronpa
Arnaud Mandoche, tronboia
Óscar Abella, tuba

Anthony Lafargue, bateria
Ana Eguiazabal, aurkezlea
Larraitz Ugartemendia, klake

» Joan programaren xehetasunera

21/02/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Bilbao / Bilbo
  • Ordua: Palacio Euskalduna Jauregia, 20:00h
  • Programa: OLBE: Don Giovanni

Keri-Lynn Wilson, musika-zuzendaria
Jonathan Miller, eszena-zuzendaria
Simon Keenlyside, baritonoa Don Giovanni
Simon Orfila, baxua Leporello
Davinia Rodríguez, sopranoa Donna Anna
Serena Farnocchia, sopranoa Donna Elvira
José Luis Sola, tenorra Don Ottavio
Miren Urbieta-Vega, sopranoa Zerlina
Giovanni Romeo, baxua Masetto
Gianluca Buratto, baxua Il Commendatore
Bilboko Opera Abesbatza (Boris Dujin, zuzendaria)
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

» Joan programaren xehetasunera

 

1 2 3 

  hurrengoa